Nakupujte a prodávejte - bezpečně a pohodlně!

Profil uživatele La Musica

Komerční prodej
Registrace: 06. 02. 2017, číslo 22
Praha 5

Hudba je rodu ženského. Potěší Tě a povzbudí. Je krásná, neodolatelná… a když si ji pustíš k tělu, určitě Tě nenechá klidným. Abys jí mohl porozumět, nepotřebuješ rozum, ale otevřené srdce.

Pro někoho představuje pouhou kulisu a výplň dne. Pro mnohé se stala koníčkem, povoláním nebo magickým zdrojem inspirace. Jsou mezi námi tací, pro které je hudba nezbytnou podmínkou přežití.

Vítejte u La Musica!

Jmenuji se Lucie a hudba pro mě znamená vše výše zmíněné. V různých podobách se táhne mým životem jako červená nit a mám to štěstí, že se stala i mým povoláním. Mít spoustu přátel mezi muzikanty obnáší neustálé vymýšlení „akurátních“ a originálních dárků.

Jako La Musica nabízím handmade výrobky s hudební tématikou a dekorace zdobené technikou decoupage.

Nakoukněte i do našich dalších obchodů LUCIENKA a PAVELKO, v případě zájmu odešleme vše za jedno poštovné. Prosím o info v objednávce:)

https://www.musicantum.cz/profil/lucienka
https://www.musicantum.cz/profil/pavelko

Nově vložené položky prodejce La Musica

Obchodní podmínky uživatele La Musica

Úvodní ustanovení

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem, ví o svém právu na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce La Musica prostřednictvím internetového obchodu na www.musicantum.cz. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Potvrzení objednávky provede prodávající. V tom okamžiku vzniká kupní smlouva. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

Prodávající může dle obchodních podmínek portálu objednávku odmítnout, v tom případě bude obratem kontaktovat nakupujícího.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO). Prodávající odešle kupujícímu zboží ve lhůtě uvedené u daného zboží, která se začíná počítat druhým pracovním dnem od připsání částky na účet prodávajícího.

Zboží je odesíláno Českou poštou (doporučená zásilka, balík do ruky či balík na poštu), případně Zásilkovnou nebo Uloženkou. K poštovnému je účtováno také balné.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 7. února 2017.


Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Podání návrhu i následná účast při mimosoudním řešení sporu je pro uživatele zdarma, přičemž veškeré případné náklady vzniklé v souvislosti s mimosoudním řešením sporu nese každá strana samostatně. Pro uživatele je volba mimosoudního řešení sporu dobrovolná.

Návrh na zahájení mimosoudního řízení musí obsahovat náležitosti dle § 20n zák. o ochraně spotřebitele. Návrh na mimosoudní řešení sporu lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel poprvé u prodávajícího uplatnil nárok, který je předmětem sporu.

Veškeré další podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz