Nakupujte a prodávejte - bezpečně a pohodlně!

Snadné skladby pro dvě kytary

Nové zboží
katalogové číslo: 453
vloženo: 12. 03. 2017

CENA: 115 Kč
Poštovné: 60 Kč
Doporučená zásilka, Česká pošta (1 ks), cena včetně balného. V případě více kusů bude cena napočítána dle gramáže (účtováno dle ceníku ČP). Možnost osobního odběru v Plzni a v Praze.
Skladem: 0 kusů
Dodání: ihned
Doba dodání se počítá od připsání peněz na účet prodejce.

Snadné skladby pro dvě kytary od Ctibora Süssera. Sešit obsahuje 56 duet různých nálad a žánrů (lidové motivy, romance, tango, blues či staré tance). Skladby jsou určeny pro pokročilejší žáky, kteří již zvládli základy kytarové hry a nemají potíže při hře v polohách. Časté užívání prázdných basových strun hru ulehčuje a osvobozuje od komplikovaných hmatů. Náročnější akordy jsou zde rozepsány v rozkladech, čímž vzniká na hmatníku dostatek času a prostoru pro výměnu prstů levé ruky.

Album je napsáno tak, aby první hlas zněl vždy nezávisle a bylo jej možné hrát i sólově. Druhý, doprovodný, part je také z velké části napsán jako samostatná kytara. Konečným efektem je plný, barevný zvuk dvou kytar, které se vzájemně prolínají i ve vysokých polohách.


Žánry: Klasická hudba

Kategorie: Strunné nástroje \ Kytary akustické

Klíčová slova: ctibor süsser, snadné skladby pro dvě kytary, kytarová dueta pro mírně pokročilé, kytarové duo, snazší skladby pro kytaru, noty pro kytarové duo

Zobrazeno: 358×   Oblíbeno: 1×