Nakupujte a prodávejte - bezpečně a pohodlně!

Süsser: 77 duet pro začátečníky

Nové zboží
katalogové číslo: 460
vloženo: 13. 03. 2017

CENA: 115 Kč
Poštovné: 60 Kč
Doporučená zásilka, Česká pošta (1 ks), cena včetně balného. V případě více kusů bude cena napočítána dle gramáže (účtováno dle ceníku ČP). Možnost osobního odběru v Plzni a v Praze.
Skladem: 4 kusy
Dodání: ihned
Doba dodání se počítá od připsání peněz na účet prodejce.

77 drobných duet pro začátečníky Ctibora Süssera. V současnosti jedno z nejobsáhlejších didaktických materiálů pro kytaru v oblasti komorní hry. Obsahuje 77 duet pro začátečníky a mírně pokročilé. První hlas je koncipován jako samostatný sólový part, druhá kytara je určena pro vyučujícího nebo zkušeného hráče. Sešit lze rozdělit na dva stupně obtížnosti. Skladby č. 1 – 44 jsou v prvním hlase psány výhradně bez držených basových tónů. Čísla 45 – 77 obsahují pestrá, rytmicko-melodická dueta, kde už je nutností držet basy prsty levé ruky. Tato dueta jsou vhodným doplňkem k sešitu č. 1 Cvičení a sklady pro začátečníky a slouží k rozvíjení souhry mezi žákem a učitelem.


Žánry: Klasická hudba

Kategorie: Strunné nástroje \ Kytary akustické

Klíčová slova: ctibor süsser, susser, suesser, snadné skladby pro dvě kytary, kytarová dueta pro mírně pokročilé, kytarové duo, noty pro kytarové duo, kytarová dueta pro začátečníky, snadné skladby pro kytaru, 77 drobných duet pro začátečníky

Zobrazeno: 326×   Oblíbeno: 1×